12 серпня 2018 р. в с. Гаї-Шевченківські відбувся вже традиційний День села.

Розпочалось свято з футболу між ветеранами та молодіжною збірною села, а урочисте святкування відбулося о 16 год,  з молитви за Україну, яку відслужили священнослужителі двох храмів села о.Володимир та о.Тарасій.

Привітав присутніх зі святом та вручив символічні подарунки почесним жителям (Середюку Зіновію Степановичу, Слободянку Михайлу Миколайовичу, Бурському Івану Степановичу та Мальцеву Олександру Юрійовичу) перший заступник голови  Тернопільської обласної ради Василь Деревляний.

З вступним словом виступив сільський голова Богдан Брич. Привітав також присутніх зі святом заступник голови Байковецької  об’єднаної територіальної громади Микола Дума, який приїхав з подарунком – виступом жіночого ансамблю «Байківчанка».

Організатором святкового дійства була Тетяна П’ятничка, а ведучою неперевершена  Зоряна Вовк.

Порадували земляків своїм співом учасники зведеного хору греко-католицької та православних церков «Гроно», учні  та  солісти хорового класу музичної школи.

Окрасою свята  стали  виступи заслужених артистів України  Андрія Підлужного, Володимира Трача,заслуженого артиста естрадного мистецтва України Юрія Футуйми.

Під супровід оплесків тішили дітей та глядачів жвавими рухливими танцями  – «бансами»  Юлія Пришляк та Юлія Перець.

Дарували своє мистецтво односельцям місцеві Троїсті музики, сім’я Растворових, яка є найчисельнішою в нашому селі  та у якій майже  всі діти сім’ї грають на музичних інструментах та співають.

Солістка КСТ «Мальви» Ірина П’яничук приїхала привітати гаївчан зі святом з своїм колективом. Виступили також  танцювальний колектив «Another way», колектив «Fashion Girls» танцювальної школи «Star Dance», колективу «Best Of the Best», гаївчанка Анастасія Копінська.

Веселили жителів села  гурт «Жартівники» у складі Ірини Гетьман та Галини Білоус.

Виставку своїх робіт організував талановитий житель нашого села Сергій Кузнєцов . Його роботи з металу відомі як в Україні та за її межами. А також юний художник Гаїв –Шевченківських  Павло Шачко також порадув виставною своїх  картин.

Тернопільська пивоварня «Опілля» пригощала гаївчан смачними шашликами, пивом та іншою смакотою, а сім’я Льотковських безкоштовно презентувала присутнім морозиво.

Звукове та сценічне забезпечення від музичного центру «Бастер».

Святкове дійство завершилось святковою дискотекою.