ГАЇ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 30 Листопада 2018 року №6і Про скликання 21 сесії сільської рази.

Скликати 21 сесію Гаї-Шевченківської сільської ради п’ятого скликання на 10 грудня 2018 року.

Сесійне засідання розпочати о 18:00 годині.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до бюджету Гаї – Шевченківської сільської ради на 2018 рік.

2. Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи органу місцевою самоврядування та встановлення надбавки за вислугу років.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо підведення земельної ділянки у власність Буярському Івану Степановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Гаї – Шевченківські

4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо виведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Гаї – Шевченківські гр. Радчук Мар’яні Борисівні.

5. Про надання дозволу їй складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Гаї – Шевченківські гр. Диссвич Оксані Володимирівні.

6. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дія ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Гаї-Шевченківські гр. Богай Степану Івановичу.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Дручок Людмилі Юліанівні.

8. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель Гаї-Шевченківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

9. Про розгляд заяви Попович Марії Андріївни.

10. Про розгляд заяви Дзюнь Павла Васильовича.

11. Про розгляд заяви Лозінсьхої Ольги Євгенівни.

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                            Б.В.БРИЧ

/